You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

11. Paris Türkiye Filmleri Festivali Devam ediyor

11. Paris Türkiye Filmleri Festivali Devam ediyor

Administrator
11. Paris Türkiye Filmleri Festivali Devam ediyor…
11'inci Paris Türkiye Filmleri Festivali, 5-13 Nisan tarihlerinde Fransa’da 1968 kuşağı sinemacılarının buluşma mekanı olarak bilinen ’Quartier Latin’ mahallesindeki tarihi ’Les Trois Luxembourg’ sinemasında gerçekleşecek.

Türkiyeli Yurttaşlar Meclisi (ACCORT), Strasbourg’daki Odyssée Sineması ve Fransız Film Yönetmenleri Derneği (SFR) ile ortaklaşa düzenlenen festivale, Paris Belediyesi destek veriyor.

Bu yılki festivalde, Tayfun Pirselimoğlu’nun ’Ben O Değilim’, Mahmut Fazıl Coşkun ’Yozgat Blues’, Hakkı Kurtuluş ve Melik Saraçoğlu ’Gözümün Nûru’ ve Onur Ünlü’nün ’Sen Aydınlatırsın Geceyi’ filmleri ilk kez Parisli sinemaseverlerle buluşacak. Lusin Dink’in ’Saroyanland’, Batu Akyol’un ’Türkiye’de Caz’ ve ...

Devami...

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.