You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Suçu Alevi Olmak...!

Suçu Alevi Olmak...!

Administrator
Suçu Alevi Olmak...!
Suriyeli Alevi'ye sokakta işkence...

Lübnan'da Suriyeli olduğu öğrenilen bir kişi, feci bir şekilde dövüldükten sonra boyununa bağlanan iple sokakta dolaştırıldı.

Lübnan'ın Trablusşam şehrinde dün meydana gelen bir olayda, Suriyeli olduğu anlaşılan bir kişi önce dövüldü sonra da boynuna bir ip bağlanarak sokakta dolaştırıldı.

Olayla ilgili Lübnan merkezli Daily Star'a konuşan güvenlik kaynakları, Bairuti ailesinden bir kişinin, ismi Yaser Mustafa Bazzazi olduğu öğrenilen Suriye vatandaşına önce kimlik sorduğunu sonra da arkadaşlarını çağırarak saldırdığını söyledi.

Bairuti ailesinden bir kişi, bir markette Bazzazi'nin ismini uyruğunu ve kimlik belgesini sordu. Kurbanın Suriye askeri belgesini göstermesinin ardından Bairuti arkadaşlarını çağırdı ve ajan olmakla suçladı. Sonrasında Bazzazi'yi dövmeye başladılar.

Grup, Bazzazi'yi dövdükten sonra, boynuna bir ip bağladı ve vücuduna “Katili destekleyen Alevi bir Şebbiha” yazarak üç km uzaklıktaki ordu istihbarat merkezine kadar sürüklediler.
Posting Freak
Suçu Alevi Olmak...!
Tarih, tekerrürden ibarettir......
Kelimelerim sistem hatasından yanlış yerden ayrılıyor...

“Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını aramayı itiyat haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar.”
[Resim: imza3cp.gif]


Özü bitmiş, gümanı pak olmamış,şeytana tapmış, nefsi çıkarı için arayıpta birşey bulamamış, kuyruk acısı varsa,Derviş Muhammed'in de dediği gibi" bir kılını çektiyse" Zöhre Ana, onu değerlendirmek ister aklısüre.Ehlibeyt'in meyvası bitmez, dalı budağı kurumaz,sen ne kadar kezzap dökersen dök, O'nun Zemzem çeşmesi ALİ'dir

Derviş'in HAK kelamını can kulağıyla dinliyebliyorsan yeter,firdevs bağından bir gül alabiliyor musun,O'nun ibadetine,saldığı yola,yaşatmak istediği güzelliğe canı gönülden yürüyebiliyorsan en büyük mutluluk budur.
(Pir Zöhre Ana)

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.