You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Microsoft'tan TARİHİ UYARI

Microsoft'tan TARİHİ UYARI

Member
Microsoft'tan TARİHİ UYARI
Dünyanın yazılım devi Microsft, 13 Ekim'de en büyük güvenlik güncelleştirmesini yapacak.
Güncelleştirme sırasında Windows 7'de birtakım sorunları yaşanabilecek. Güncelleştirmeler sırasında 34 ayrı güvenlik yaması yapılacak.Yamaların adresleri 13 ayrı bültende yayınlanacak.
GÜVENLİK BOŞLUKLARI KAPATILACAK
Güvenlik yamaları Windows, İnternet Explorer ve Office programları dahil olma üzere birçok programda yer alan güvenlik boşlukları kapatılacak.
Var olan boşlukların bazı yüksek teknoloji suçlulalrı tarafından istiamar edildiğini belirten Microsoft yetkilileri, Windows işletim sistemlerini hedefleyen siber suçluların solucan ve trojan gibi zararlı programlarla milyonlarca bulunduğunu söyledi.
HAZİRAN AYINDA DA YAPMIŞTI
Ekim güncelleşmesinden önce Microsoft en büyük güncelleştirmesini Haziran 2009'da yapmış ve 31 güvenlik zayıflığı kapatılmıştı. Microsft, genellile her ayın ikinci salı günü güncelleştirme yapıyor.Microsft 2003 yılından bu yana aylık güncelleme sistemini başlatmıştı.
Junior Member
Microsoft'tan TARİHİ UYARI
Yılda bir büyük bir güncelleştirme yapıyorlar zaten evet Smile
Administrator
Microsoft'tan TARİHİ UYARI
İnançlı yazdı:Yılda bir büyük bir güncelleştirme yapıyorlar zaten evet Smile
Yapsın o kadar Smile Teknoloji değişiyor o bakımdan microsoft'un da güncelleme yapması gayet doğal.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.