You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Senior Member
ehlibeyit namazi
merhaba arkadaslar,sizlere bisey danismak istiyorum.... bazen icimden cok ictenlikle cok istiyerek namaz kilmak istiyorum... peki namaz vakti olmassa dahi namaz kilabilirmiyim???? simdiden cevap, lariniz icin cok tesekkur ediyorum....herkese sevgiler..
Posting Freak
ehlibeyit namazi
canan 58 yazdı:merhaba arkadaslar,sizlere bisey danismak istiyorum.... bazen icimden cok ictenlikle cok istiyerek namaz kilmak istiyorum... peki namaz vakti olmassa dahi namaz kilabilirmiyim???? simdiden cevap, lariniz icin cok tesekkur ediyorum....herkese sevgiler..

bunu biz bilemeyiz tabiki ama namazın saatleri belli biliyorsunuz,

sabah 5.30
öğlen 14.00
akşam 20.00


ayrıca şunu biliyoruz namazı kaçırdıysan bir daha o namazı kılamıyorsun,örneğin öğlen namazını 1 saat kaçırdın , bazı kesimlerin kazaya bıraktım dediği şeyi yapamıyorsun.

Artık bundan siz pay çıkarın derim.

Nacizane fikrim...
Kelimelerim sistem hatasından yanlış yerden ayrılıyor...

“Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını aramayı itiyat haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar.”
[Resim: imza3cp.gif]


Özü bitmiş, gümanı pak olmamış,şeytana tapmış, nefsi çıkarı için arayıpta birşey bulamamış, kuyruk acısı varsa,Derviş Muhammed'in de dediği gibi" bir kılını çektiyse" Zöhre Ana, onu değerlendirmek ister aklısüre.Ehlibeyt'in meyvası bitmez, dalı budağı kurumaz,sen ne kadar kezzap dökersen dök, O'nun Zemzem çeşmesi ALİ'dir

Derviş'in HAK kelamını can kulağıyla dinliyebliyorsan yeter,firdevs bağından bir gül alabiliyor musun,O'nun ibadetine,saldığı yola,yaşatmak istediği güzelliğe canı gönülden yürüyebiliyorsan en büyük mutluluk budur.
(Pir Zöhre Ana)
Senior Member
ehlibeyit namazi
tesekkur ederim

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.