You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Donanma44'ün Bloğuna Hoşgeldiniz

Donanma44'ün Bloğuna Hoşgeldiniz

Administrator
Donanma44'ün Bloğuna Hoşgeldiniz
[B]Ankara Mimari Proje
[/B]
Günümüzde çeşitli özelliklerde yapılar inşa ediliyor. Bu yapıların kullanım amacı ise farklılık gösteriyor. Ev, ofis, mağaza, oyun alanı, otel, okul gibi çeşitli birçok yapı kuruluyor. İnşa edilen yapılar öncelikle projeye dönüştürülüyor. Proje halindeki yapıların tüm detayları belirleniyor. Ardından bu yapılar inşa edilmeye başlıyor.

Doğru, kullanışlı ve güvenilir yapıların inşa edilmesi için doğru ve planlı projenin oluşturulması gerekiyor. Burhan Sevinç Mimarlık Bürosu herhangi bir aksiliğin yaşanmaması adına planlı projeler oluşturuyor. Bu projeler zamanla daha fazla müşteriye ulaşıyor. Firma, Ankara mimari proje alanında günümüzün başarılı isimlerinden biri haline geliyor.

Ankara Mimari Proje Detayları Neler?
Ankara mimari proje alanında hizmet veren firmalar arasında Burhan Sevinç Mimarlık Ofisi, bilgi ve birikim sahibi kadro eşliğinde çalışıyor. Mimari proje hazırlama sürecinde yapılması gereken bazı işlemler bulunuyor. Bunlar;
 • Yapı planı oluşturma
 • Yapı kesitlerini oluşturma
 • Malzeme ve bağlantı detaylarını belirleme
 • Cephe ve dış görünüşleri belirleme
 • Yerleşim planı oluşturma
 • Yapıların birbiriyle oranını hesaplama
Teknik ve mimari bilgiye sahip ekip yukarıda yer alan çalışmaları eksiksiz bir şekilde tamamlıyor. Yapılar için plan oluşturma, proje hazırlama, yapı detaylarını belirleme, malzeme ve bağlantı detaylarını belirleme gibi çeşitli işlemler yapılıyor. Firma, sorumluluğunu aldığı projede herhangi bir aksilik olmasını önlüyor. Böylece başarılı çalışmalar yapılıyor.

Ankara Mimari Proje Aşamaları Neler?

Ankara mimari proje aşamaları arasında ilk olarak müşterinin yani işverenin ihtiyaçları belirleniyor. Müşteri isteği ve ihtiyaçları belirlendikten sonra keşif yapılır. Keşif sayesinde yapı yeri ve çevresi incelenir. Projenin yapılacağı arsa ölçüleri alınır. Ardından yerleşim planı oluşturulur. Yapı öncesinde ulaşım, yol, su, elektrik ve kanalizasyon bağlantıları tespit edilir. Yapının yönleri tespit edilir. Rüzgar için kuzey-güney cephesi belirlenir.
Güneş için doğu-batı cephesi belirlenir. Yapılan inceleme ve plan sonrasında arsanın ağaçlandırılması için alanlar belirlenir. Yapılan hesap ve inceleme sonrasında plan detayları belirlenir. Bu aşamalarla oluşturulan plan ve projeler ardından adım adım gerçekleştirilir. Firma, zamandan tasarruf etmek adına her zaman planlı hareket etmektedir. Kaliteli malzemelerle yapılan yapılar güvenle kullanılabilir.

TELEFON : 0553 272 34 89

https://burhansevinc.com/ankara-mimari-proje/

burhansevinc.com/ankara-mimari-proje/

https://www.facebook.com/ankaramimarlikofisi
https://www.pinterest.com/ankaramimarlikofisi/
https://twitter.com/mimarlikofisi06
Administrator
Donanma44'ün Bloğuna Hoşgeldiniz
[B]Ankara Anahtar Teslim İnşaat
[/B]
İnşaat yaptırmak son derece zahmetli, zor ve pahalı bir süreçtir. Eğer süreç baştan itibaren iyi planlanmaz ve iyi yürütülmezse inşaatınız ya tamamlanamaz ya da aklınızdaki maliyetin çok üzerine çıkar. Bu nedenle pek çok kişi inşaat süreçleriyle uğraşmak yerine Ankara anahtar teslim inşaat hizmetlerine yönelir.
Öncelikle Ankara anahtar teslim inşaat,inşaata dair bütün işlerin ve masrafların eksiksiz şekilde tamamlanıp inşaat sahibine teslim edilmesi demektir. Süreç tamamlanıp daireniz ya da apartmanınız size teslim edildiğinde bütün işçiliği bitirilmiş, donanımları halledilmiş, boyası, badanası dahi tamamlanmış olmalıdır. Bunun için proje sahibi ile inşaat firması arasında bir anahtar teslim sözleşmesi imzalanarak şartlar yazılı hale getirilebilir.

Ankara Anahtar Teslim İnşaat Projelerinin Avantajları
Ankara anahtar teslim inşaat hizmetleri pek çok avantaj sağlar. Bunların başında taze ev sahiplerinin herhangi bir zahmete katlanmadan taşınabilecekleri bir eve sahip olmalarıdır. Siz anahtar teslim inşaat hizmeti alacağınızda evinize hangi şartlarla taşınacağınızı bilirsiniz. Kısa sürede taşınır ve hayatınıza devam edersiniz.
Anahtar teslim inşaatlarda inşaatın bitmemesi ya da zamanında teslim edilmemesi söz konusu değildir. Eğer eviniz zamanında teslim edilmezse yasal haklarını devreye girer ve mağduriyetlerini giderirsiniz. İster oturacağınız ister yatırım amaçlı kiraya vereceğiniz bütün inşaatlar için anahtar teslim hizmetleri zahmetsiz bir süreç sağlar. Dairenizi teslim aldığınız anda taşınabilir veya kiralayabilirsiniz. Genellikle ödeme ve teslim tarihleri aynıdır. Bu yüzden herhangi bir riskle karşılaşma şansınız azdır.

Ankara Anahtar Teslim İnşaat Projesi Yapanlar
Her ne kadar Ankara anahtar teslim inşaat çözümlerinin avantajları oldukça fazla olsa da bütün bu avantajları elde etmek için iyi bir firma ile iş birliği yapmanız gerekir. Ankara’da Burhan Sevinç Mimarlık Bürosu bu alanda işinin en iyilerinden birisidir. Uzun yıllardır sektörde aktif olan büro, tasarım aşamasından uygulama proje hazırlamaya, projenin şantiye uygulamasından kontrol ve yürütücülüğünü üstlenmeye kadar her aşamada yer alabiliyor. Bu nedenle hayallerinizdeki tasarımı yaptırıp zamanı geldiğinde gönül rahatlığıyla anahtarınızı teslim alabilirsiniz. Alanında eğitimli, kalifiye personeller ve tecrübeli tedarikçi ağlarıyla kaliteden taviz vermiyor, estetik ve kullanışlı inşaatlar yapmayı başarıyorlar.

TELEFON : 0553 272 34 89
https://burhansevinc.com/anahtar-teslim-insaat/
burhansevinc.com/anahtar-teslim-insaat/

https://www.facebook.com/ankaramimarlikofisi
https://www.pinterest.com/ankaramimarlikofisi/
https://twitter.com/mimarlikofisi06

Administrator
Donanma44'ün Bloğuna Hoşgeldiniz
Ankara Mimarlık Ofisleri

Günümüzde yapılar farklı tasarımlarla hazırlanarak inşa edilmektedir. Yapıların tasarımında giderek bazı değişimler yapılmıştır. Bu değişimler yapı sahiplerinin ihtiyaç ve isteğine göre gerçekleştirilmiştir. Yapı sahipleri modern tasarımlarla birlikte yapılan tasarımın kullanışlı olmasını ister. Doğru mimar seçimiyle yapılan tasarımlar hem kullanışlı hem de modern yapısıyla dikkat çekmektedir. Ankara mimarlık ofisleri arasında sektörün önde gelen güvenilir ismi Burhan Sevinç Mimarlık Bürosu’dur. Firma, bilgi ve birikim sahibi ekibi sayesinde başarılı çalışmalar gerçekleştirmektedir. Yapı inşaatı öncesinde sürecin doğru ilerlemesi için firmayla iletişime geçilebilir.

Ankara Mimarlık Ofisleri Neler Yapıyor?
Mimarlık ofislerinin yaptığı çalışmalar hemen hemen aynıdır. Fakat ofislerin yaptığı çalışmalar arasında kalite farkı bulunmaktadır. İyi bir mimarlık ofisi, çalışmalarını profesyonel ekiple her zaman planlı bir şekilde ilerletir. Bu sayede olası bir aksiliğin önüne geçilir. Eğer çalışmalarda planlı hareket edilmezse çeşitli aksilikler yaşanabilir. Bu aksilikler maddi ve manevi kaybın yaşanmasına da neden olabilir. Ankara mimarlık ofisleri arasında tecrübeli ekibi ve başarılı çalışmalarıyla ön plana çıkan Burhan Sevinç Mimarlık Bürosu, farklı çalışmaları bir arada müşterilerine sunuyor. Firmanın yaptığı çalışmalar:
 • Ofis, konut gibi yapıların proje tasarımını yapma
 • Uygulama projeleri hazırlama
 • Projelerin şantiye-uygulama aşamalarını kontrol etme ve yürütme
Firma, bilgi ve birikim sahibi ekibiyle yukarıda yer alan çalışmalar üzerine hizmet veriyor. Müşterilerine anahtar teslimiyle hizmet veren firma güvenle tercih ediliyor.

Ankara Mimarlık Ofisleri Ne Kadar Sürede Hizmet Veriyor?
Ankara mimarlık ofisleri farklı sürelerde çalışmalarını tamamlıyor. Firmanın çalışmalarını bitirme süresi ekibe bağlı olarak değişiyor. Eğer çalışmalar planlı ilerlemiyorsa zaman kaybı yaşanıyor. Zaman kaybının yaşanmaması için çalışmaların planlı ve programlı ilerlemesi gerekiyor. Firma, tam donanımlı olmasıyla birlikte tecrübe sahibi, disiplinli, dikkatli ekiple çalışmalarını sürdürüyor. Bu ekip sayesinde tüm çalışmalar vaktinde tamamlanıyor. Zaman kaybı yaşamayan müşteri ise memnun bir şekilde proje teslimi, anahtar teslimi alıyor.
Mimarlık ofisi süreci doğru yönetmek adına geniş kadroyla çalışıyor. Doğru ve planlı tasarımlar, anahtar teslimi projeler için firma tercih edilebilir. Projelerin teslimi proje detayına göre değişmektedir. Genel olarak tüm projeler vaktinde teslim edilir.

TELEFON : 0553 272 34 89
https://burhansevinc.com/ankara-mimarlik-ofisleri/
burhansevinc.com/ankara-mimarlik-ofisleri/

https://www.facebook.com/ankaramimarlikofisi
https://www.pinterest.com/ankaramimarlikofisi/
https://twitter.com/mimarlikofisi06

Administrator
Donanma44'ün Bloğuna Hoşgeldiniz
[B]Ankara Villa Yapımı
[/B]
Herkesin hayalinde bir yuvaya sahip olmak vardır. Bu, kimileri için bir apartman dairesi iken kimileri için bahçeli, az katlı, havuzlu, güzel bir lokasyonda, her detayının kendi istediği gibi olduğu bir villadır. Özellikle nüfusun son derece arttığı, devasa binaların insanları sıkmaya başladığı Ankara ortamında imkanı olan herkesin tercihi hayalindeki sıcacık yuvasını bir Ankara villa yapımı ile gerçekleştirmektir.

Villa yapımı son derece detaylı ve pahalı bir süreçtir. Bu nedenle hayalinizdeki villayı yaptırmadan önce çok iyi düşünmeli, araştırmalı, çeşitli detaylara hakim olmalı, sonucun kusursuz olması adına hataları en aza indirecek çalışmalar yapmalısınız.

Ankara Villa Yapımı Aşamaları

Ankara villa yapımı günümüz şartlarında bir ayrıcalık haline gelmiştir. Özellikle maddiyat açısından bir villa yaptırmak herkesin yapabileceği bir iş değildir. Fakat villa inşası da her firmanın harcı değildir. Karşılaştığınız ilk müteahhit ya da inşaat firmasına sizin için bir villa yapmasını isteyemezsiniz. Çünkü villa hemen diğer bütün inşaat projelerinden farklıdır ve daha fazla detay barındırır.

Villa yapımı bir süreçtir ve bu aşamada ihtiyaçların, beklentilerin tespit edilmesi gerekir. Lokasyon tespitinden sonra bir bütçe belirlenmelidir. Bütçeye göre mimari ve iç tasarım detayları netleştirilmeli, mühendislik çözümleri iyi irdelenmelidir. Aynı zamanda inşaata başlamadan önce yapılması gereken resmi işlemler kesinlikle halledilmelidir.
Tasarım ve resmi işlemlerden sonra kaba inşaat yapımına geçilir. Ardından ince yapı inşaatı uygulanır. Son olarak da estetik ve kullanışlılık esaslı dekorasyon çözümleri ile villa oturulabilir hale getirilir.

Profesyonel Ankara Villa Yapımı Hizmeti Verenler

Her ne kadar Ankara villa yapımı süreci kabaca üstte belirttiğimiz gibi olsa da çok fazla detayı vardır. Eğer bu alanda profesyonel bir mimarlık bürosundan destek alabilirseniz düşünmeniz gerekenler en aza iner ve büro, sizin adınıza bütün işleri hallederek en kısa sürede hayallerinizdeki villaya sahip olmanızı sağlar.

Ankara’da Burhan Sevinç Mimarlık Bürosu villa yapımında gönül rahatlığıyla tercih edilebileceklerden birisidir. Firma fikir, tasarım ve uygulama süreçleriyle proje hazırlamadan projenin yürütücülüğüne kadar bütün aşamaları üstleniyor. Kalifiye kadrosu ile bütçenizi en verimli biçimde kullanıyor.Kaliteli, estetik ve kullanışlı villalar yapıyor.

TELEFON : 0553 272 34 89
https://burhansevinc.com/ankara-villa-yapimi/
burhansevinc.com/ankara-villa-yapimi/

https://www.facebook.com/ankaramimarlikofisi
https://www.pinterest.com/ankaramimarlikofisi/
https://twitter.com/mimarlikofisi06

Administrator
Donanma44'ün Bloğuna Hoşgeldiniz
Wake up to an irresistibly delicious breakfast that's super quick and easy to whip up using a few basic ingredients you likely already have in your kitchen. This French toast recipe soaks thick slices of bread in a mixture of milk, vanilla extract, cinnamon, and an egg before tossing each slice in a frying pan. Fluffy and tender on the inside and perfectly golden-brown on the outside, making French toast is one of our favorite — and most indulgent! — breakfast dishes. You can use any bread you have left over from the week to make this breakfast treat, but we especially love the density of sourdough, challah and brioche French toast. Drizzle with maple syrup and customize with different toppings like strawberries, blueberries, and honey butter for a scrumptious breakfast that’s perfect for Easter brunch. For a warm and comforting French toast variation, check out our cinnamon French toast recipe.] INSTRUCTIONS

 • 1 To make this easy French toast recipe:
  Beat egg, vanilla and cinnamon in shallow dish with wire whisk. Stir in milk.
 • 2 Dip bread in egg mixture, turning to coat both sides evenly.
 • 3 Cook bread slices on lightly greased nonstick griddle or skillet on medium heat until browned on both sides. Serve with Easy Spiced Syrup (recipe follows), if desired. Voila, easy French toast.
 • 4 Easy Spiced Syrup: Add 1 teaspoon McCormick® Pure Vanilla Extract and 1/4 teaspoon McCormick® Ground Cinnamon to 1 cup pancake syrup; stir well to mix. Serve warm, if desired.


Mutfağınızda muhtemelen bulunan birkaç temel malzemeyi kullanarak hazırlaması süper hızlı ve kolay karşı konulmaz lezzetli bir kahvaltıyla uyanın. Bu Fransız usulü tost tarifi, kalın ekmek dilimlerini süt, vanilya özü, tarçın ve yumurta karışımına batırıp her dilimi bir tavaya atmadan önce. İçi kabarık ve yumuşak, dışı mükemmel altın sarısı, Fransız tostu yapmak en sevdiğimiz ve en hoşumuza giden şeylerden biridir! - kahvaltı yemekleri. Bu kahvaltı ikramını yapmak için haftadan kalan herhangi bir ekmeği kullanabilirsiniz, ancak biz özellikle ekşi maya, challah ve brioche Fransız tostunun yoğunluğunu seviyoruz. Akçaağaç şurubu serpin ve paskalya brunch'ı için mükemmel olan enfes bir kahvaltı için çilek, yaban mersini ve ballı tereyağı gibi farklı soslarla özelleştirin. Sıcak ve rahatlatıcı bir Fransız tostu çeşidi için, tarçınlı Fransız tostu tarifimize göz atın.

TALİMATLAR


 • Bu kolay Fransız tostu tarifini yapmak için:
  Yumurta, vanilya ve tarçını derin bir kapta tel çırpıcıyla çırpın. Sütte karıştırın.
 • Ekmeği yumurta karışımına batırın, her iki tarafı eşit şekilde kaplayacak şekilde çevirin.
 • Hafif yağlanmış yapışmaz ızgara veya tavada orta ateşte ekmek dilimlerini her iki tarafı da kızarana kadar pişirin. İsterseniz Kolay Baharatlı Şurup ile servis yapın (tarif aşağıdadır). Voila, kolay Fransız tostu.
 • Kolay Baharatlı Şurup: 1 çay kaşığı McCormick® Saf Vanilya Özü ve 1/4 çay kaşığı McCormick® Öğütülmüş Tarçın'ı 1 fincan gözleme şurubuna ekleyin; karıştırmak için iyice karıştırın. Dilerseniz sıcak servis yapın.

https://www.mccormick.com/gourmet/recipe...ench-toast]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.