You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Alevilik ve BDP'lilerin dara durması

Alevilik ve BDP'lilerin dara durması

Administrator
Alevilik ve BDP'lilerin dara durması
Semah gösteri ve gösteriş için yapılmaz. Şimdi Gültan Kışanak Ferhat Tunç ve Edibe Şahin'in dönmüş olduğu semahlara bakalım. Cem bir ibadettir. Bu ibadeti kimsenin sulandırmaya siyasetine malzeme yapmaya vitrinine dekor malzemesi yapmaya hiç hakkı yoktur. Bu kadar ciddiyetsiz bir cemi cem olarak ta ibadet olarak ta kabul edemeyiz. Kimileri ayakta kimileri gayri ciddi oturuşta kimilerinin sağ eli kimilerinin sol el kimilerinin ayak mühürü bu ciddiyetsizliği belgeliyor. Hepsini geçtik Türkiye cumhuriyetini federasyonlara bölme projesinde BDP'li milletvekilleri var, PKK'nın siyasi kanadının cem de olması ne kadar da abest. Rezilliğin daniskası...


[Resim: 18.jpg]
Posting Freak
Alevilik ve BDP'lilerin dara durması
Ayrıca , semah-Cem gibi ibadetlerde abdestli olmak gerekir , acaba hangisinin abdesti var?
Kelimelerim sistem hatasından yanlış yerden ayrılıyor...

“Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını aramayı itiyat haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar.”
[Resim: imza3cp.gif]


Özü bitmiş, gümanı pak olmamış,şeytana tapmış, nefsi çıkarı için arayıpta birşey bulamamış, kuyruk acısı varsa,Derviş Muhammed'in de dediği gibi" bir kılını çektiyse" Zöhre Ana, onu değerlendirmek ister aklısüre.Ehlibeyt'in meyvası bitmez, dalı budağı kurumaz,sen ne kadar kezzap dökersen dök, O'nun Zemzem çeşmesi ALİ'dir

Derviş'in HAK kelamını can kulağıyla dinliyebliyorsan yeter,firdevs bağından bir gül alabiliyor musun,O'nun ibadetine,saldığı yola,yaşatmak istediği güzelliğe canı gönülden yürüyebiliyorsan en büyük mutluluk budur.
(Pir Zöhre Ana)
Posting Freak
Alevilik ve BDP'lilerin dara durması
[COLOR=#0000cd] Evet sorumsuzca ve başıboş hareketler

Ama birde amasıvar kurban olduğum Sahimerdanım Güzel PİR'im olmasa bizlere gerçekleri söylemeseydi belki bir çoğumuzda aynı hareketlerde bulunacaktık.

Acaba cem gördülermi semahı gördülermi birde orayı idare edenler söyleyecek Dedelik yapan insanlar bile bu Kişileri görüyorlar sessizleşmişler iyice.

Allahım PİR'ime uzun ömürler nasip etsin başımızdan eksik etmesin Sahımerdan Alime niyazım olsun saygılarımısunuyorum.
Bir ismim Bektaş bir ismim Ali
Bir ismim Mustafa Kemal'im teni
Bozatlı Hızırdır vallaha Piri
Bir ismim Muhammet Mekkede yeri.

ZÖHRE ANA

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.