You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Alevi Sünni kardeşliği iftarına ünlüler akın etti

Alevi Sünni kardeşliği iftarına ünlüler akın etti

Administrator
Alevi Sünni kardeşliği iftarına ünlüler akın etti
Anadolu Alevi Bektaşi Federasyonu tarafından düzenlenen iftar programına çok sayıda ünlü isim de katıldı. Programın güzel bir çağrı olduğunu belirten ünlüler, birlik beraberlik mesajı verdiler.

Anadolu Alevi Bektaşi Federasyonu, Bakırköy

Devami...
Administrator
Alevi Sünni kardeşliği iftarına ünlüler akın etti
[COLOR=#555555] ]Anadolu Alevi [B]Bektaşi Federasyonu Başkanı [/B]Cengiz Hortoğlu ve bazı gerçekler !!!

Gaziantep’te uzun süre AKP il yönetim kurulu üyeliği yapan ve yine Gaziantep’te cemaatin önde gelen isimlerinden biri olan Cengiz Hortoğlu ’da, Amasya’da Turna Derneği, Elazığ’da Anadolu Alevi Derneği, K.Maraş’ta Erenler Derneği, İzmir ve ilçelerinde değişik adlarla cemaatten isimlere kurdurduğu dernekleri Anadolu Alevi-Bektaşi Federasyonu çatısı altında bir araya getirdi. [COLOR=#555555] 3 Aralık 2011 akşamı Ankara’da bir iftar yemeği veren federasyonun davetine AKP’den üç bakan ve 1 milletvekili ile katıldı. Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, AKP Sivas Milletvekili Ali Turanlı’nın katıldığı yemeğe diğer Alevi örgütlerinden kimsenin katılmaması dikkati çekiyordu. “Alevi çalıştayı” sürecinde de AKP yandaşı pek çok dernek kurulduğu ve bu derneklerin düzenlediği sempozyumlara hükümetin büyük paralar aktardığı biliniyordu. İzmir’deki Samet Baba Derneği, Erenler Derneği, Dost Alevi Derneği, Türkmen Alevi Derneği, Abdal Musa Derneği, Türkmen Alevi Derneği, Aleviler tarafından bilinmeseler de hükümeti destekleyen açıklamalar yapmışlardı. [COLOR=#555555] Peki, Fethullahçıların, “Alevi ve Bektaşileri Parçalama Planı” tutar mı? Kılı kırk yaran “Erenlerin” aklı “teokratik devlet düzenine” yatmıyor. Onlar Atatürk Cumhuriyetinin ilkelerine sahip çıkıyorlar. Onun için bu plan tutmaz.

[ALINTI]
Posting Freak
Alevi Sünni kardeşliği iftarına ünlüler akın etti
donanma44 yazdı:Anadolu Alevi Bektaşi Federasyonu tarafından düzenlenen iftar programına çok sayıda ünlü isim de katıldı. Programın güzel bir çağrı olduğunu belirten ünlüler, birlik beraberlik mesajı verdiler.

Anadolu Alevi Bektaşi Federasyonu, Bakırköy

Devami...


***************************************************************************************


1500 Yıl boyunca , birlik beraberlık yokmuydu da ,şimdi birlik oluyorsunuz, sizi gidi Şovcular, 1500 yıldır ,kimler zülüm gördü, kimler öldürüldü, kimler iftirlara ugradı, Şimdide kalkıp birlik beraberlik maskesi altında aleviliyi yok etme pilanları peşinde koşuyorsunuz, sizi gidi Şovcular.

Hakıkat yolunda, birliye gerek yok , yeterki Herkes o yola canı gönüden inansın ve o yola uysun .

Kulu kandımak Çok kolay ,Şeytana uy yeter. Şeytan sizın ile gurur duyuyor sizi gidi Şovcular.

***************************************************************************************
ON İKİ  İMAMLAR
*** *** *** *** *** *** *** *** *** ***
  1. İmam ALİ
  2. İmam CAFER
  3. İmam ZEYNEL
  4. İmam BAKIR
  5. İmam RIZA
  6. İmam CAFERİ SADIK
  7. İmam HASAN
  8. İmam TAĞI NAĞI
  9. İmam MEHDİYE HÜDA
10. İmam HÜSEYİN,İ DEŞTİ KERBELA
11. İmam CAFER -İ ZÖHRE YE HİBA
12. KIRKLAR DERGAHA


*** *** *** *** **** *** *** *** **** ***

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.