You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Alevi genci tekbirlerle katlettiler

Alevi genci tekbirlerle katlettiler

Posting Freak
Alevi genci tekbirlerle katlettiler
[Resim: 656555ter.jpg]

Çoğunluğu Türkiye üzerinden Suriye’ye giden Selefi teröristler, Alevi bir genci önce demir çubuklarla dövüp, ardından kafasını biriketle ezerek öldürdüler. Üstelik bu korkunç katliamı videoya kaydettiler.

Suriye'de dinci teröristlerin vahşetine her gün bir yenisi ekleniyor. Alevi bir genç, bir grup Selefi katil tarafından, yaralı halde getirildiği binada, önce demir çubuklarla dövülerek, ardından biriketlerle kafasına vurularak öldürüldü. Sonrasında ise kafasına kurşun sıkıldı. Yaklaşık 10 kişinin vahşice gerçekleştirdiği ve kameraya çektiği bu vahşet ülkede büyük tepkiye neden oldu.

İNSANLIĞIN BİTTİĞİ ANLAR

Selefi teröristlerin bu vahşet görüntüleri, ülkeye gönderilen cihatçı teröristlerin insanlıktan ne kadar uzak olduğunun da bir belgesi gibi. Tekbir getirilerek, inancından dolayı bir gencin nasıl vahşice linç edildiği ve ardından kafasına kurşun sıkılarak katledildiğinin görüldüğünün yer aldığı video gözü dönmüş cihatçıların gerçek yüzünü tüm çıplaklığıyla ortaya seriyor.

KATİLLER TEKBİR GETİRDİ

Alevi bir genç mezhepsel farklılığından dolayı, Selefi katiller tarafından önce demir çubuklarla her tarafı kırılana kadar dövülüyor. Vahşi hayvan sürüsünün ortasına düşmüş genç önce kendini korumaya çalışıyor, kafasını demir çubuktan koruyarak, yaşama tutunmayı deniyor. Ardından hızı alamayan selefiler, biriketle kafasını eziyor. Aldığı darbelerin ardından genç tamamen hareketsizleşiyor. Tüm bunları yapan grup, silahlarını havaya kaldırıp tekbir getiriyor. Naralar atarak kendilerinden geçiyorlar.

EMPERYALİSTLER DESTEKLİYOR

Suriye’de El Kaide, Nusra Cephesi ya da Faruk Tugayları adı altında saldırılarda bulunan Selefiler, benzer yüzlerce cinayete imza attılar. Bu cinayetleri, başarı öyküsü olarak kendi sitelerinden yayınlamayı da ihmal etmediler. Gözü dönmüş grup katliamı yaparken, bir kişinin de sakince bu cinayetleri videoya kaydetmesi, resimler çekmesi, insanın kanını donduruyor. Bunu yapanlar şeriat için savaştıklarını söylüyor. Bu cinayetleri işleyenleri AKP Hükümeti özgürlük savaşçıları diye destekliyor, besliyor, sınırlarından geçiriyor.

Bunu yapanlar, emperyalist ülkeler ve taşeronları tarafından finanse ediliyor. Bu katiller sürüsünün Suriye’ye demokrasi getireceği yalanını uyduran AKP Hükümeti, Suriye halkı tarafından tüm bu cinayetlerin suç ortağı olarak görülüyor.

12 Mayıs 2013, Pazar
gercekgundem.com
Benim Siyasetim İnsan Sevgisidir.
Pir Zöhre Ana

Alevi Türküleri - Alevi Haber -Alevi Köyleri - Alevi Ünlüler
Posting Freak
Alevi genci tekbirlerle katlettiler
İster Alevi olsun ister olmasın bu nasıl bir vicdandır,nasıl bir Allah korkusu...Allah,bindiğiniz şeytanın atından çabuk indirir inşallah...
Kelimelerim sistem hatasından yanlış yerden ayrılıyor...

“Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını aramayı itiyat haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar.”
[Resim: imza3cp.gif]


Özü bitmiş, gümanı pak olmamış,şeytana tapmış, nefsi çıkarı için arayıpta birşey bulamamış, kuyruk acısı varsa,Derviş Muhammed'in de dediği gibi" bir kılını çektiyse" Zöhre Ana, onu değerlendirmek ister aklısüre.Ehlibeyt'in meyvası bitmez, dalı budağı kurumaz,sen ne kadar kezzap dökersen dök, O'nun Zemzem çeşmesi ALİ'dir

Derviş'in HAK kelamını can kulağıyla dinliyebliyorsan yeter,firdevs bağından bir gül alabiliyor musun,O'nun ibadetine,saldığı yola,yaşatmak istediği güzelliğe canı gönülden yürüyebiliyorsan en büyük mutluluk budur.
(Pir Zöhre Ana)
Posting Freak
Alevi genci tekbirlerle katlettiler
Kaçıncı yüzyılda yaşıyoruz ki insanlar kendini bilmeksizin halen mezhepsel farklılıklara göre insanları kendi doğrularına göre katledebiliyorlar. Tarihimizde bu da bir sivas, bir maraştır işte. Ne kadar bilim, teknoloji ilerlese de dünyada insanlar uzaya da çıksa, görünmezliği de icat etse, yüzyıllar ne kadar geçse de yobaz yine yobaz kalıyor demek ki. O zavallı çocuğu katlederken verdiği tekbir, dilindeki Allah verir elbet belasını...
Benden evvel ben oldum
Beni bende ben buldum
Sahralara indim durdum
Bana Ali dediler

Merdan idim dirildim
Her bedene verildim
Kırk Kapı dört makamda
Öldüm öldüm dirildim.

Mürşit Zöhre Ana..

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Pir Zöhre Ana Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.