Pir Zöhre Ana Forum

Tam Versiyon: Kadınlar ve Erkekler
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3
"Kadınlar dedikoducudur, erkekler dedikodu yapmaz!"

Bu tespite katılıyor musunuz???
Amerikada kadinlar ve erkekler bilgisayarin disi mi erkek mi oldugunu tartisiyorlarmis..

Kadinlar erkek oldugunu savunmuslar: "Cunku bilgisayarlar aslinda sorunlari cozmek icin yaratilmis olmalarina ragmen omurlerinin dortte
ucunu sorun yaratarak gecirirler...

Daha da onemlisi, bunlardan bir tane aldiginiz an, biraz daha sabretmis olsaydiniz cok daha gelismis bir modeline sahip olabileceginizi görüp
pisman olursunuz...."Erkekler tabii tam ters goruste... "Bilgisayar disidir" diyorlar,"Cünku:

onun mantigini yaraticisindan baska hic kimsenin anlamasi mumkun degildir, bu bir...

Yaptiginiz en kucuk hatayi bile derhal hafizasina kaydedip tekrar tekrar önünuze koyar bu ikiii...

Ve bir bilgisayar aldiktan kisa bir sure sonra fark edersiniz ki, bir o kadar daha parayi ona gereken aksesuarlar icin harcamaktasiniz, bu da
üc..
T U N Ç yazdı:"Kadınlar dedikoducudur, erkekler dedikodu yapmaz!"

Katılıyor musunuz???


Hemde nasıl, bu gidişle, Erkekleri dedikodulardan koruma derneği açılırsa çok iyi olurSmile Dedikodu zadesi olarak sevınırım,en azından formdakınlerdenBig Grin
Kadın ve erkek arasındaki 9 fark

Bir erkeğin banyoda bulunan eşyası beşi geçmez ama.

1. Başarı: Başarılı erkek eşinin harcayacağı miktardan daha fazlasını kazanabilendir. Başarılı kadın ise böyle bir erkeği bulandır.

2. Para: Bir erkek alışveriş yaparken 10 liralık ürüne 20 lira verebilir. Kazık yemeye her zaman açıktır fakat bir kadın 20 liralık bir ürüne 10 lira verir çünkü indirim dönemlerini çok iyi takip eder.

3. Banyo: Bir erkeğin banyoda bulunan eşyası sayı olarak beşi geçmez. Diş fırçası, traş kremi, traş bıçağı, sabun ve havlusu vardır. Fakat bir kadının banyosunda gerekli olduğunu düşündüğü 337 tane eşyası olabilir.

4. Tartışma: Herhangi bi tartışmada bir kadının her zaman söyleyecek son bir sözü vardır. Bu son laftan sonra bir erkeğin söyleyeceği her söz yeni bir tartışma başlatır.

5. Kediler: Kadınlar kedileri sever. Erkekler ise kedileri sevdiklerini söylerler fakat kadınların görmediği bir arada erkekler kedileri tekmeler.

6. Gelecek: Bir kadın gelecekten sadece bir koca buluncaya kadar kaygı duyar. Erkek ise evleninceye kadar kaygısız ve tasasız yaşar.

7. Dışarıda yeme: Dışarıda yemek yerken fatura geldiğinde erkekler her zaman hesap ödemeye mahkumdur fakat kadınlar sadece yer ve masadan kalkar.

8. Evlilik: Bir kadın kocasının değişeceğini düşünerek evlenir. Fakat değişmez. Bir erkek ise eşlerinin hiç değişmeyeceğini düşündükleri için evlenir.

9. Giyim: Bir kadın bakkala gitmek için, çöp atmak için hatta çiçek sulamak için bile giyinebilir. Erkekler ise sadece düğün ve cenazelerde giyinmeyi sever.
Eeee ne düşünüyorsunuz bakalım???
T U N Ç yazdı:Eeee ne düşünüyorsunuz bakalım???Tunc kardeşim 10 cu farkı unutmuşsun, Erkek 24 saat düşünür kadınlar 1saat
onuda alışverişde kullanıyorlarBig Grin
T U N Ç yazdı: "Kadınlar dedikoducudur, erkekler dedikodu yapmaz!"

Bu tespite katılıyor musunuz???
katılmıyorum siz bizim mahalleye gelinde görün erkekler kadınlardan dahada meraklı ve dedikoducu oldugunu [Resim: www.zohreanaforum.com] [Resim: www.zohreanaforum.com]
Sayfalar: 1 2 3