Pir Zöhre Ana Forum

Tam Versiyon: Backlink Çeşitliliği
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
[COLOR=#494949]Backlink çeşitleri zaman içerisinde değişime uğrayabiliyor; backlink çalışmaları SEO projeleri kapsamındadır. Ayrı olarak da hizmeti sunulabilir; bütün olarak planlama yapıldığında daha etkili sonuçlar alınır. Backlink yapay biçimde kazanıldığında çok etkin olmasa da özellikle doğal süreçler sonunda sitenize backlink verildiğinde bu Google için artı bir değer olacaktır. Web sitenizin ziyaretçi sayısı SEO çalışmaları ile arttırılırken bir yandan kaliteli backlink alma şansı da yükselir.

[COLOR=#494949]Backlink Hizmetleri

[COLOR=#494949]Backlink nedir? ; Backlink başka bir web sitesinde sizin sitenize gelinmesini sağlayacak olan bağlantıdır. Bu linkler iyi sitelerden ve hedef kitlenizle alakalı bir kanaldan geldiğinde web sitenize büyük yarar sağlarlar. Backlink hizmetleri farkı şekillerde gerçekleşir.
[COLOR=#494949]Backlink hizmetlerinde zararlı olan ve eskimiş yöntemlerden uzak durmakta yarar vardır. Genellikle kısa sürede yoğun backlink alma çalışmaları doğal olmayan yollardan yapılır ve bunlar Google için eksi değer taşır. Abartılı ve özellikle sizin sitenizle alakasız çok sayıda backlink çok kısa bir sürede alındığında sitenizin banlanma tehlikesi oluşur.
[COLOR=#494949]Backlink Çeşitleri Nelerdir?
[COLOR=#494949]Backlink nasıl alınır? ; backlink birçok yoldan alınabilir. Bazı yöntemler şunlardır:
  • Makale içindeki backlink
  • Forumlardaki profil backlink
  • Blog yorum backlink
  • Tanıtım yazısı backlink
  • Sosyal medya backlinki
  • Footer backlink
  • Dizin backlink
  • Görsel backlink
  • Video backlink
  • Text backlink
[COLOR=#494949]Sık kullanılan backlink çeşitleri iyi çalışan ve bilgili bir ekip tarafından uygulamaya geçirilmelidir.
[COLOR=#494949]
Yararlı Backlinkler Hangileri?

[COLOR=#494949]Backlink paketleri firmamızda web siteniz için en uygun hizmeti sunacak şekilde hazırlanıyor. Backlink paketlerinde özellikle kaliteli backlink almanızı sağlayacak olan yöntemler ağırlıklıdır. Ekibimiz deneyimli ve profesyonel personellerden oluşur; Google değerinizi arttırmak ve size daha fazla müşteri kazandırmak için en güçlü yolları izliyoruz.
[COLOR=#494949]Yararlı olan ve kalitenizi arttıracak olan backlinkler arasında özellikle tanıtım yazılarından alınacak backlinkler, makale backlinkleri, sosyal medya backlinkleri, blog backlinkleri bulunur. Backlink çeşitleri sitenizin ihtiyaçlarına göre tercih edilir.
[COLOR=#494949]Sosyal medya backlinkleri Google tarafından en çok dikkate alınan linkleri içerir. Bilinçli bir şekilde hizmet sunulmazsa sosyal medya linkler doğal durmadığı için web siteniz zarar görür.
[COLOR=#494949]Tanıtım yazılarında ve makalelerdeki anahtar kelime odaklı backlinkler de çok yaygındır. Farklı siteler üzerindeki yazılara backlink yerleştirilir.
[COLOR=#494949]Kaliteli ve web sitenizin temasıyla uyumlu bloglarda yapılan yorumlardan da iyi backlinkler almak mümkün!

[COLOR=#494949]Zararlı Backlinkler Hangileri?
[COLOR=#494949]Backlink hizmetleri bilinçli, konuya hakim bir ekip tarafından verildiğinde backlink çeşitleri de faydalı biçimde kullanılır. En yararlı ve popüler backlink yöntemleri bile yanlış bir yol izlendiğinde sitenize zarar verir.
[COLOR=#494949]Zararlı backlinkler çoğunlukla sitelerin en alt kısımlarında verilen ve Google tarafından direkt ücretli olarak algılanan backlinklerdir. Profil backlinkler kaliteli ve sizinle alakalı sitelerden alınırsa yararlıdır ancak her yerde verilen linkler sitenize değer katmaz.
[COLOR=#494949]Firmamız her backlink çeşidini yararlı biçimde kullanır. Siteniz analiz edilir ve buna göre etkili sonuç alınacak aşamalar planlanır.
[COLOR=#494949]Uzun Ömürlü, Kalıcı ve Kalitesi Yüksek Backlinkler
[COLOR=#494949]Backlink satışı web sitenize göre farklı paket içerikleriyle olur. Bunun için sizin web sitenize en uygun backlink paketlerine göz atabilir.
[COLOR=#494949]Backlink paketleri arasında size uygun olanı seçmek için müşteri hizmetlerimize de danışabilirsiniz. Ekip olarak amacımız size kısa sürede görüntüde başarı kazandırmak değil; çok kısa bir zamanda gelen yoğun backlinkler Google tarafından şüpheli karşılanır ve emeklerinizi boşa çıkartabilir. Kaliteli ve doğal backlinklere ağırlık veriyoruz; gerçek, kalıcı bir başarı sitenizin değerini arttırır.
[COLOR=#494949]Birçok Çeşitte Backlink, Ekonomik Fiyatlarla!
[COLOR=#494949]Backlink fiyatı için bizden fiyat teklifi alabilir veya paket fiyatlarımızı inceleyebilirsiniz. Kalıcı kaliteli backlink paketlerimizde kapsamı değişen birçok hizmet bulunur. Sitenizi Google arama sonuçları listesinde daha üst sıralarda görmek, hedef kitlenize ulaşmak ve müşterilerinizi arttırmak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.