Pir Zöhre Ana Forum

Tam Versiyon: Farmasi Giriş | Farmasi Üye Girişi Yap
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Farmasi Giriş | Farmasi Üye Girişi Yap


Farmasi Giriş


Farmasi giriş için, üyelik kararı verdikten sonra sizi yönlendiren bir sponsorunuz varsa onun alt ekibine kayıt olursunuz eğer Farmasiyle ilk kez tanışıyorsanız internetten firma hakkında bilgi edinebilirsiniz. Gerekli bilgileri zaten internet sitesinde bulmanız mümkündür. Üye olmak için ilk adımda Farmasi markasının online internet sitesi olan FARMASİ adresinden üye olmanız gerekiyor. Karşınıza bir üyelik formu çıkacaktır burada yapmanız gereken şey formda yer alan alanları doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurmak olacaktır. Yanlış bilgi girmek mesela telefon bilgilendirme adına atılan mesajlar size ulaşmayacaktır ve üyeliğiniz onaylanmayacaktır. Adres bilgilerinde yanlışlık olması dahilinde katalog ve sipariş ürünleriniz elinize ulaşmayacaktır. Bu gibi sonuçlar olmaması adına bilgileri eksiksiz girmek önemlidir.

Bilgileri girerek sisteme kayıt olurken sizden sponsor kodu istenecektir eğer bir sponsorunuz varsa onun kodunu girerek alt üyesi olabilirsiniz eğer bir sponsorunuz yoksa firma size bir sponsor tayin edecektir. Farmasi girişimci kitapçığı seçeneğini okuyup onaylamanız gerekiyor. Farmasi girişimci sözleşmesini de aynı şekilde okuyup onaylamanız gerekiyor. Girmiş olduğunuz bilgileriniz Farmasi firması ile aranızda kalacak başka kişilerle paylaşılmayacaktır. Sisteme kaydolurken Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranız ile bir şifre belirlemeniz gerekmektedir. Belirlediğiniz şifreyle kolayca sisteme giriş sağlayabilirsiniz. Eğer üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.
Eğer Hala Farmasiye Üye Değilseniz Hemen Ücretsiz Üye Olabilirsiniz!
Farmasi Üye Girişi
Farmasi üye girişi, üye olup şifre belirledikten sonra artık sipariş girmek , puanlara bakmak gibi işleriniz için sisteme giriş yaparak kendi hesabınıza giriş yapmanız yeterli olacaktır. Sisteme kayıt olurken kullandığınız farmasi firmasının online adresi ile giriş yapabilirsiniz. Karşınıza çıkan ilk yere tıkladıktan sonra Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranızı ve şifrenizi yazabileceğiniz ekran karşınıza çıkacaktır. T.C Kimlik No’nuzu ve belirlediğiniz şifreyi doğru bir şekilde girdikten sonra sisteme giriş sağlayabilirsiniz. Sisteme giriş sağladıktan sonra site içinde aradıklarınızı bulabilirsiniz. Şifrenizi istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Yapacağınız işlem bittiğinde sistemden çıkış yaparak çıkma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Sisteme başka bir girişiniz de şifrenizi unuttuğunuzu fark ederseniz altta şifre mi unuttum seçeneğine tıklayarak kolayca şifre yenileme yapabilirsiniz. Aynı zamanda müşteri hizmetlerini arayarakta şifrenizi değiştirebilir ve merak ettiğiniz herşey hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Farmasi üye girişi ile farmasi dünyasına katılarak sizlerde yepyeni atılımlara, tecrübelere akabinde avantajlarla yeni bir iş imkanına sahip olabilirsiniz. Çalışarak ve yepyeni bir iş imkanı üreterek iş hayatına atılmak veya ek gelir elde etmek istediğiniz takdir de, yukarıda belirttiğimiz adresinden farmasi sayfasına eriştiğinizde bu imkana sahip olabilirsiniz. Yeni bir iş imkanı, yeni avantajlar neden olmasın ki?


Farmasi nedir?
Farmasi sana satın alırken tasarruf edebileceğin, satarken kazanç elde edebileceğin veya kendi ekibini kurarak daha çok kazanabileceğin, harika bir iş fırsatı sunuyor. Farmasi dünyasında seni neler bekliyor merak ediyorsan hemen tıkla!