Pir Zöhre Ana Forum

Tam Versiyon: Açık Kapı Derneği Tokat Hür Söz gazetesinde
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Açık Kapı Derneği olarak yaptığımız Tokat ziyareti, Tokat Hür Söz gazetesinde haber olarak yayımlandı...

"Vali Cevdet Can’ın önceki hafta Keçeci Baba, Aziz Baba ve Hubyar Sultan ziyaretlerinde Tokat’ı inanç turizm merkezi yapacağız açıklamasının ardından önceki gün merkezi Ankara Mamak’ta bulunan ve binlerce üyesi bulunan Açıkkapı Derneği Karadeniz Turu çerçevesinde Tokat’a geldi.
Açık Kapı Derneği Onursal Başkanı Süheyla Gülen, Dernek Başkanı Gazi Gülen milli, manevi, insani, kültürel değerlere sahip çıkmak ve üyeler arasında beşeri münasebetleri arttırmak amacıyla organize ettikleri Karadeniz Turu çerçevesinde önceki gün Samsun, Trabzon, Ordu, Ünye’nin ardından 54 kişiyle akşam saatlerinde Tokat’a gelerek, kentin tarihi ve turistik yerlerini ziyaret ettiler.

Onursal Başkan Süheyla Gülen ve beraberindeki heyet Tarihi Taşhan’ı ziyaret ederek esnaftan alışveriş yaptılar. Buradan Kuyumcular çarşısına geçen heyet bir dizi incelemelerde bulunduktan sonra Grant Ballıca Otel’e geçtiler. Bir gece burada konaklayan gurup sabah saatlerinde Amasya hareket ettiler. "AÇIKKAPI DERNEĞİ ÜYELERİ TOKAT’I GEZDİ - Hürsöz Gazetesi - Tokat - Tokat `in Haber

hursozgazetesi.com/acikkapi_dernegi_uyeleri_tokat%E2%80%99i_gezdi_-6032-haber-3-eu.html