Pir Zöhre Ana Forum

Tam Versiyon: Visual Studio 2010 ile Asp.Net 4.0 Eğitim Seti
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Adem AKTEPE'nin hazırladığı "Visual Studio 2010 ile Asp.Net 4.0 Eğitim Seti" asp.net öğrenmek isteyen yazılımcılar için çok iyi ve bana göre çok ucuz bir kaynak. İyi derecede öğrendiğiniz Asp.Net yazılımi ile ayda 1,5-2 milyar maaş alabileceğinizi düşünürseniz 70 milyonluk bir eğitim seti gayet ekonomik.

Visual Studio’ nun son sürümü olan 2010 ile C# kullanarak Asp.Net Web Uygulamaları geliştirmek artık çok kolay olacak. KariyerVideo.Co m kurucularından Adem AKTEPE' nin hazırladığı ve En temelden, ileri düzeye kadar Asp.Net 4.0 anlatılan bu set ile sizde gelişmiş uygulamalar ve Asp.net ile veri tabanı işlemlerini çok rahatlıkla yapabileceksini z. Özellikle veri tabanı uygulamalarına ağırlık verilmiştir. Piyasadaki en iyi Asp.Net eğitim seti olarak adlandırılan bu set, herkes alabilsin diye Kargo Dahil 70 Tl dir. Bu özelliğinden dolayı da piyasadaki en ucuz ve en kaliteli Asp.Net seti olarak anılmaktadır.

Eğitim seti tek bilgisayarda kullanılmaktadı r. Verilen serial numarası ile başka bir bilgisayarda seti izleyemezsiniz. Programı açtıktan sonra sistem numarasını belirtilen mail adresine yollayarak lisans kodu talebinde bulunabilirsini z. Lisans numaranız mail adresinize 24 saat içerisinde yollanacaktır. Lisans numaranız her formatda değişmektedir. Lisans numarası sadece MAİL İLE YOLLANMAKTADIR. Online alabileceğiniz bir sayfa yoktur.

Bazır antivirüs programları Seti virüs olarak görebilir. Sebebi güvenlik için aldığımız yazılımsal önlemden dolayıdır. Gerçek bir virüs değildir. Antivirüs programınızı devre dışı bırakarak seti güvenle çalıştırabilirs iniz.

Herkes Asp.Net öğrenecek. Tüm öğrenciler alabilsin diye, en az 5 adet olmak üzere toplu alımlarda Kargo Dahil 50 TL den alabilirsiniz.

Kredi Kartı veya Taksit ile almak isteyenler buradan ürünü temin edebilirler.


http://www.kariyeregitimseti.com/visual_...detay.html
Visual Studio 2010 ile Asp.Net 4.0 Eğitim Setini bilgisayar sektöründe çalışan biri olarak tavsiye ederim. Yazılımcı olmak isteyenlerin yazılım mantığını temelden öğrenmeleri şart. Bu eğitim setinden önce veya setiyle beraber kesinlikle algoritma mantığını öğrenmeleri hayırlarına olur.