Pir Zöhre Ana Forum

Tam Versiyon: arkadaşlar lütfen gerekeni yapalım!!!
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
:mad::mad::mad::mad::mad:http://sites.google.com/site/mustaphakemalataturk/arkadaşlar lütfen gerekeni yapalım.... sitedeki diğer yazılarada dikkatlice bakın...sessiz kalmayalım...lütfen!!!!!!!!!
Allahım bu nasıl bir video bu nasıl bir terbiyesizlik ya bunu yapanlar insan sıfatında olamazlar.Bu kadar olmaz artık ya Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusuna senin yatıp kalkıp tapman şükretmen gereken o yüce Zat'a ağza alınmayacak laflar söylemişsin,ey kafir O kurban olduğum ATAM senin hakkından gelsin bu videoyu yapan ellerin paramparça olsun ya ben böyle bir karalamaca böyle bir iftira ve terbiyesizlik görmedim..Seni Ataların Atasına havale ediyorum..:mad::mad::mad::mad:
hazel yazdı::mad::mad::mad::mad::mad:http://sites.google.com/site/mustaphakemalataturk/arkadaşlar lütfen gerekeni yapalım.... sitedeki diğer yazılarada dikkatlice bakın...sessiz kalmayalım...lütfen!!!!!!!!!
Sevgili canlar,Akp döneminden önce pek böyle seylerle karsilasmiyorduk.Ama gelin simdi görünki ömerin kurbaglari yine is basinda.Bence bu siteyi ciddiye alip hicbirsey yazmamak daha dogru.Niyetleri aciktir.Biz ne yaparsak yapalim.Pirimizin yapacagi daha etkili olacaktir,bunu böyle bilin.Bu siteyi acanin yanina kalirmi sizce.Bir sabah sol eli tutulmus olarak kalkarsa hic sasirmayin bu ömerin ogluna.Lanet olsun yezit sana,lanet........
] Asla ve Asla böyle bir ahlaksızlık olamaz bunu kim yaptıysa pirimden bulsun ve onu pirime havale ediyorum böyle bir mahlukatın öbür tarafta ne olacağını düşünmek bile istemiyorum yüce Şahımerdan bilir fazla söze gerek yok :mad:
Bu nasıl bir ahlaktır, bu nasıl bir terbiyesizliktir aklım almadı doğrusu. Bu kadar nefret neden? Tarihten hiçbir bilgisi olmayan, tamamen saçma bilgilerle doldurulmuş beyinlerin yansıması bunlar. Lütfen sessiz kalmayalım, Atamıza sahip çıkmak boynumuzun borcudur...
Arkadaşlar şaşıracak bir şey yok

İnsan ın fikri neyse zikri de odur. Onlar Mustafa Kemal ATATÜRK e hakaret etmek isterken aslında kendi kişiliklerini ortaya koyuyor. Kendi ellerinde olsa anlattıkları şeyleri yapardı. Orda anlatılanlar zaten Türkiye Cumhuriyeti kurulmadan önce Osmanlı Paşalarının yaptıkları Atamın kişiliği böyle olsaydı hazır kurulu düzeni vardı niye o düzeni bozdu İradeyi halkın eline verdi. Osmanlı paşaları gibi devam ederdi. Neyaparsa yapsınlar ancak kendileri gibi aptalları kandırabilirler. Aptal insanlarla da bizim işimiz olmaz.
Sultan abla biz ne yapabiliriz söylersen hemen yaparım.

Canlar videodan hariç yanda yazanları gördünüz mü bilmiyorum Atamıza hakaret dolusu yazılar var. Atama havale ediyorum onları yazan yapan kişi veye kişileri bildiği gibi yapsın. Ama bu siteyi bi şekilde kaldırtmalıyız bence.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12