PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Corel Draw 2017 Dersler

namud84
20-07-2017, 11:45
Merhaba Canlar ... Hazırladığım bu birinci dersimde, Corel Draw ın Property bar aracının sayfa düzeni ile ilgili bölümünü inceledim.
Zamanla yavaş yavaş detaylı olarak bütün bölümlerini anlatacağım. Mesleğim icabı kullandığım bu programdan bildiklerimi paylaşmak beni mutlu edecektir. İndirme linki olarak vermemin amacı canların elinde arşiv olarak bulundurabilmesidir. İstedikleri yerde bunu özgürce paylaşabilmelerini istedim.

Saygılarımla.

Dosya.tc - Ücretsiz, Hızlı ve Kolay Dosya Paylaşımı ([Only Registered Users Can See Links])

namud84
24-07-2017, 14:59
Merhaba canlar, hazırlamış olduğum bu dersimde property bar aracının shape tool aracıyla ve nesnelerle birlikte nasıl hareket ettiğini gösterdim. Tabiki sonraki dersimde yine tool bx aracıyla property bar aracını ileri seviyelerini anlatacağım.
Video süresi 18 dakika 20 saniyedir. - dosya boyutu : 3,3 mb. dır. ( sıkıştırılmış rar dosyası içinde 330 mb. dır ) - ( sessis yapmamın amacı daha iyi bir sıkıştırılma imkanı sunmasıdır. İyi seyirler )
Saygılarımla.

Dosya.tc - Ücretsiz, Hızlı ve Kolay Dosya Paylaşımı ([Only Registered Users Can See Links])

namud84
24-07-2017, 16:44
Merhaba canlar, bu derste property barın nesneler ile ilgili nasıl çalıştığının son kısmını ele aldım. Toolbox aracını efektlere kadar inceledim.
Dosya boyutu 13,7 mb. Ders süresi 40 dakika ve onbeş saniyedir. İyi dersler diliyorum.
Saygılarımla

namud84
25-07-2017, 11:33
Merhaba canlar, bu dersimde toolbox un efekt bölmlüreni işleyip toolbox u bitirmiş oldum. Sonrasında ise statüs bar ve standart araç çubuklarını işledim. ... Ders süresi 34 dakika ve 47 saniyedir. Dosya boyutu 12,4 mb dır. İyi dersler diliyorum.
Saygılarımla.

namud84
26-07-2017, 15:52
Merhaba canlar, bu dersimde corel Draw ın File - Edit ve View menülerini inceledim. ... ders süresi 34 dakika ve 31 saniyedir. Dosya boyutu 30 mb dır. İyi dersler diliyorum.

Saygılarımla.

namud84
27-07-2017, 11:29
Merhaba canlar, bu dersimde Layout - Object ve Effect menülerini inceledim. Ders süresi 43 dakika ve 32 saniye dir. Dosya boyutu 20 mb dır.
İyi dersler ...

Saygılarımla.

Dosya Yükle - Dosya Upload ([Only Registered Users Can See Links]üleri.rar.html)

namud84
28-07-2017, 17:47
Merhaba canlar, bu dersimde menüleri bitirdim. Ders süresi 38 dakikadır. Dosya boyudu 22 mb. dır.
İyi dersler.

Saygılarımla.

namud84
31-07-2017, 17:57
Merhaba Canlar, Bu dersimde kartvizit yapımında ön görülmesi gereken konulardan bahsettim. Dosya boyutu 14,8 mb Ders süresi 26 dakika 23 saniyedir.

İyi dersler.

namud84
02-08-2017, 09:39
Merhaba canlar, bu dersimde etiket yapımı konusunu işledim. dosya boyutu 6 mb. ders süresi 12 dakika 39 saniyedir.
iyi dersler

saygılarımla.